UBYTOVÁNÍ

Svěřte se do péče CK TRIP, cestovní kanceláře s dlouholetou tradicí.

Jsme specialisté na Rakousko a každý rok odbavíme stovky spokojených zákazníků, kteří si od nás zajistili nejen ubytování, ale i skipasy se slevou 5%.

 

Hubertushof AMADE    HUTTER AMADE     Hochkönigblick AMADE     Rodeneck AMADE

Po zaplacení Vámi vybraného ubytování Vám garantujeme kvalitu ubytování.

Kompletně Vás vybavíme na cestu vč. plánků, potřebných dokumentů, popisu trasy, důležitých telefonních čísel, výbavy auta a tipů pro Vaši klidnou dovolenou.

Vyberte si z naší široké nabídky ubytování "na míru" ubytování v apartmánech s vlastní kuchyňkou nebo penzionu či hotelu se snídaní nebo polopenzí.

Zpracujeme Vám kopletní nabídku vč. fotek, abyste se na svoji dovolenou mohli začít těšit již teď.

heidi-stmartin     AMADE     huttau AMADE     heidi AMADE

Typy ubytování

  • Apartmány již od 600 Kč/1 osoba/1 noc

  • Penziony se snídaní již od 800 Kč/1 osoba/1 noc

  • Hotely s polopenzí již od 1300 Kč/1 osoba/1 noc 

  • Navíc Vám jako jedni z mála nabízíme i možnost zkrácených pobytů od 3 nocí.

AMADE     AMADE     AMADE     AMADE

Co můžete v oblasti Ski Amadé podnikat?

V létě je to turistika, cykloturistika, paraglaiding, plachtění, koupání, horolezectví, vysokohorské tůry, golf, poznávání památek a přírodních krás, prostě vše, co Vás napadne a jistě i ještě o trochu víc.

V zimě je to lyžování, snowboarding, snowkiting, bruslení, sáňkování, metaná, pěší tůry, tůry na sněžnicích, jízda na saních tažených koňmi a mnohé další aktivity.

 

AMADE     AMADE     AMADE     AMADE

Cykloturistika v oblasti Ski Amadé

Vyznavači MTB zde mohou navštívit MTB trasy jak ve Wagrainu u Flying Mozart Gondel či ve Schladmingu u Planai.

Podél řeky Enns vede známá cyklostezka Ennsradweg.

Bad Gastein a Hofgastein  - termální prameny.

 

AMADE     AMADE     AMADE     AMADE

Zajistěte si ubytování od CK TRIP

Nabízíme Vám ubytování v kterémkoliv městečku oblasti Ski Amadé či v dalších lyžařských oblastech Dachstein-West, Obertauern.

Většina penzionů, apartmánů a hotelů je námi osobně prověřena a navštěvujeme je i s našimi autobusovými zájezdy.

Vždy se snažíme vyhovět všem požadavkům klienta nebo doporučíme oblast či městečko vhodné právě pro Vás.

 

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP?

Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz.

 

             

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Podél Nisy od pramene k soutoku s Odrou

Pramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásPramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásu, která ji provází až po její soutok s Odrou.u, která ji provází až po její soutok s Odrou. Více ZDE

Více »

Po rovině napříč Alpami

Unikátní zážitek: Jedete téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek  Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček a na závěr i Salcburku. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP! Více ZDE

Více »

Lungau

Pohlazení pro vnímavé milovníky panenské přírody, korunované účastí na folklórních slavnostech. Lungau leží na jižní straně Alp mezi 1000 až 3000 m n. m. a chlubí se největším počtem slunečních dní v Rakousku. Hvězdicově z něj vybíhá 15 údolí, do nichž pronikneme po idylických silničkách a po cyklostezkách podél  potůčků bez významného stoupání. Zúčasníme se slavnosti Prangstangentragen (24.6.) - krojovaný průvod s tyčemi zdobenými 60 000 květinami, a slavnostního průvodu obra Samsona (15.8.). Idylu navštívených alpských údolí dokreslí příjemné pobytové místo, středověký Mauterndorf a hradem, hospůdkami a koupalištěm. Více ZDE

Více »