Lyžování, Gastein, Salcbursko

Nechte si zdát sen o pravé zimě!

Modrá obloha nad horskými úbočími pokrytými bohatou nadílkou sněhu, dým stoupající z komína typické horské chaty. Cinkání zvonků na saních tažených koňmi, blahodárné pocity uvolnění v horkých pramenech.

Tento sen se jmenuje lyžařská dovolená v Gasteinu!

Příznivci zimních sportů jakéhokoliv druhu, rodiny s dětmi, rozvážní průzkumníci zimní krajiny a sportovci šplhající po ledových stěnách jsou v Gasteinertalu opravdu na správném místě.

Je jedno, zda lyžujete, jezdíte na snowboardu nebo jste vyznavači carvingu - ve čtyřech lyžařských oblastech v Gasteinu se 200 kilometry zasněžených sjezdovek si každý najde svou vysněnou trať!

Běžkaři a turisté na sněžnicích zde ocení ticho a odloučenost této přírodní krajiny.

Na rodiny s dětmi zde čekají speciální nabídky: od kvalitně vedených lyžařských kurzů už pro ty nejmenší přes horské chaty, které pamatují na dětské návštěvníky, až po zábavu při večerním sáňkování!

 

Lyžařské školy v Gasteinu přivedou na sjezdovky začátečníky i profesionály. Půjčování horkých novinek mezi lyžemi a příslušenstvím Vám garantuje úspěch od samého začátku.

 

Gasteinské termální lázně jsou napájeny sedmnácti horkými prameny, v nichž se budete moci pohodlně protáhnout po dni plném zážitků a sportovních výkonů.

Utužte své zdraví, kondici a osobní pohodu v léčivé vodě!

Velký výběr rozmanitých akcí a pohostinských služeb, od útulné koliby až po elegantní kasino, Vás večer ještě vyláká z Vašeho hnízdečka v některém z pohostinných hotelů a ubytovacích zařízení v Gasteinu. A poté můžete znovu snít a pohodlně si představovat další skvělý den naplněný lyžováním v Gasteinertalu!

 

amade.cz

Rodinná dovolená v oblasti Amadé

Plánujete dovolenou v Rakousku v oblasti Ski Amadé? Rádi byste získali nějaké tipy na výlety pěšky, na kole či autem? Pak jste tu správně! Na těchto stránkách najdete bohatou nabídku turisticky zajímavých míst od památek, přes přírodní krásy až po technické stavby či rozhledny. Nechte se inspirovat a pokud budete mít nějaký zajímavý tip, o kterém nevíme, rádi se inspirujeme. Napište nám.

Oblast Amadé je skvělou volbou pro strávení Vaší dovolené. Ať na lyžích, v pohorákách či na kole - Rakousko Vám má vždy co nabídnout. Turistického průvodce po oblasti si můžete zakoupit v každém informačním centru a pokud alespoň trochu ovládáte němčinu, personál informačních center je vždy milý a ochotný Vám poradit. Navíc je možné získat mnoho map a plánků v informačních centrech zdarma.

 

AMADE

CK TRIP Vám pomůže s výběrem ubytování

Pokud chcete jet na dovolenou s rodinou, doporučujeme Vám ubytování v apartmánu s kuchyňkou, který Vám nabídne vždy dostatek pohodlí a navíc si po návratu z výletu můžete ve vybavené kuchyňce uvařit něco k jídlu a nemusíte se spoléhat na nabídku místních restaurací. CK TRIP Vám ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího místa i typu ubytování.

 

AMADE         AMADE         AMADE         AMADE

Zájezdy do této oblasti pořádá CK TRIP.

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP? Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz  

Poradíme Vám s výběrem ubytování a kompletně Vás vybavíme na cestu. Už si Vaši dovolenou můžete užít bez obav.

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Podél Nisy od pramene k soutoku s Odrou

Pramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásPramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásu, která ji provází až po její soutok s Odrou.u, která ji provází až po její soutok s Odrou. Více ZDE

Více »

Po rovině napříč Alpami

Unikátní zážitek: Jedete téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek  Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček a na závěr i Salcburku. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP! Více ZDE

Více »

Lungau

Pohlazení pro vnímavé milovníky panenské přírody, korunované účastí na folklórních slavnostech. Lungau leží na jižní straně Alp mezi 1000 až 3000 m n. m. a chlubí se největším počtem slunečních dní v Rakousku. Hvězdicově z něj vybíhá 15 údolí, do nichž pronikneme po idylických silničkách a po cyklostezkách podél  potůčků bez významného stoupání. Zúčasníme se slavnosti Prangstangentragen (24.6.) - krojovaný průvod s tyčemi zdobenými 60 000 květinami, a slavnostního průvodu obra Samsona (15.8.). Idylu navštívených alpských údolí dokreslí příjemné pobytové místo, středověký Mauterndorf a hradem, hospůdkami a koupalištěm. Více ZDE

Více »