Skimapa Ski Amadé

Lyžování ve Ski Amadé, to je 5 regionů (Salcburský sportovní svět, Schladming-Dachstein, Gastein, Grossarl a Hochkönig).
Ve všech těchto oblastech je možné k dopravě na sjezdovku využít skibusy zdarma. Můžete si koupit skipas pouze pro určitou oblast, ale výhodnější je pořídit si skipas pro celou oblast Ski Amadé, což je přibližně 850 km sjezdovek.

SKIMAPY K NAHLÉDNUTÍ ČI KE STAŽENÍ NALEZNETE ZDE.

Audemars Piguet Replica Watches

CK TRIP nabízí všem svým zákazníkům slevu na skipasy ve Ski Amadé 10% 

Každá oblast Ski Amadé Vám má co nabídnout

Oblast Gasteinu je velmi zajímavá díky svým termálním pramenům, které po náročném lyžařské dni jistě oceníte.Pokud se chcete kochat nádherným horským panoramatem, doporučujeme Vám navštívit oblast Hochkönigu, jedno z nejkrásnějších středisek Alp. Sportovci jistě rádi navštíví světoznámý Schladming se sjezdovkou Planai, kde se pořádá světový pohár sjezdů mužů. Největší oblastí ve Ski Amadé je zcela jistě Salcburský sportovní svět, odkud můžete vyrazit třeba do oblasti Dachstein-West nebo luxusního Obertauern.

Ve Ski Amadé se jistě nudit nebudete!

Zájezdy do této oblasti pořádá CK TRIP

 

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP? Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz  

Poradíme Vám s výběrem ubytování,zajistíme slevu na skipasy 10% a kompletně Vás vybavíme na cestu. Pak už si Vaši dovolenou můžete užít bez obav.

 

skiamade

 

 

 

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

SKI AMADÉ S VLASTNÍ DOPRAVOU

Přijeďte na Štědrý den do Pensionu Heidi a užijte si nenucené atmosféry a výtečného lyžování na liduprázdných sjezdovkách v lyžařské oblasti Ski Amadé se 760 km sjezdovek na 1 skipas! Běžecké stopy vedou přímo u penzionu. Volné apartmány pro jednotlivce, rodiny i skupiny máme v prosinci:
Termín: 19.-26. 12. 2021
Ceny 790 Kč/os./noc, 590 Kč/os./noc na přistýlce
Poptávky zasílejte na info@ck-trip.cz

Více »

Zájezd = nejlepší dárek pod stromeček!

Nechcete trávit svůj volný čas v nákupních centrech? Věnujte svým blízkým jeden ze spousty zájezdů CK TRIP nebo dárkový poukaz a dopřejte jim tak nezapomenutelný zážitek.

Vánoční ULTRA FIRST MINUTE!

Při zakoupení zájezdu z katalogu CK TRIP LÉTO 2022, pořádaného CK TRIP, do 23. 12. 2021 získáte mimořádnou slevu 10%!

Více »