Skimapa Ski Amadé

Lyžování ve Ski Amadé, to je 5 regionů (Salcburský sportovní svět, Schladming-Dachstein, Gastein, Grossarl a Hochkönig).
Ve všech těchto oblastech je možné k dopravě na sjezdovku využít skibusy zdarma. Můžete si koupit skipas pouze pro určitou oblast, ale výhodnější je pořídit si skipas pro celou oblast Ski Amadé, což je přibližně 850 km sjezdovek.

skimapa

skimapa

skimapa

skimapa

skimapa

skimapa

skimapa

skimapa

skimapa

CK TRIP nabízí všem svým zákazníkům slevu na skipasy ve Ski Amadé 10% !

Každá oblast Ski Amadé Vám má co nabídnout

Oblast Gasteinu je velmi zajímavá díky svým termálním pramenům, které po náročném lyžařské dni jistě oceníte.patek philippe replica Pokud se chcete kochat nádherným horským panoramatem, doporučujeme Vám navštívit oblast Hochkönigu, jedno z nejkrásnějších středisek Alp. Sportovci jistě rádi navštíví světoznámý Schladming se sjezdovkou Planai, kde se pořádá světový pohár sjezdů mužů. Největší oblastí ve Ski Amadé je zcela jistě Salcburský sportovní svět, odkud můžete vyrazit třeba do oblasti Dachstein-West nebo luxusního Obertauern.

Ve Ski Amadé se jistě nudit nebudete!

Zájezdy do této oblasti pořádá CK TRIP

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP? Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz  

Poradíme Vám s výběrem ubytování,replicastalk zajistíme slevu na skipasy 10% a kompletně Vás vybavíme na cestu. Už si Vaši dovolenou můžete užít bez obav.

AMADE.CZ

AMADE.CZ

AMADE.CZ

skiamade

skiamade

 

 

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Rakouské Kolorádo & Amadé-bike

Na úpatí Nízkých a Vysokých Taur čekají cykloturisty nejen euforické říční cyklostezky, z nichž nejznámější jsou Tauernská a Enžská, ale také panenská zákoutí, do nichž pronikneme po panoramatických cestách bez náročných stoupání. Cykloturistiku nám zpříjemní občerstvení na četných horských salaších s nezapomenutelnými výhledy. Více ZDE

Více »

Pozvánka: Pohodové cyklotrasy v okolí St. Martina v Rakouském Kolorádu

Nejkrásnější cesty mezi Solnou komorou, Taurami a Dachsteinem
Svatých Martinů můžete v Rakousku navštívit hned několik a každý z nich vás osloví svou osobitou tváří. St. Martin am Tennengebirge v salcburské župě Pongau vám učaruje kontrastem rozkvetlých pastvin s kulisami vápencových masívů Tennengebirge a Salcburských Dolomit, jak místní nazývají Gosauský hřeben s Dachsteinem. Tato oblast má v sobě cosi vznešeného a nezkaženého masovým turismem, což potěší romantické cykloturisty obzvláště. Více ZDE

Více »

Básničky od dětiček ze zájezdu 27301

Děti měly za úkol napsat básničku, povídku, písničku, ....... libovolné délky s tím že by se v ním měli objevit následující slova: Beruška (autobus), Heidi (penzion), Dachstein, pstruh, luk (nebo lukostřelba) a výlet. Čtěte ZDE
Průvodce: Vojta Havlíček, pomocník: Jana Semenská

Více »

Kolem západního Dachsteinu, aneb jak jsem měl svůj harém

Další letošní zájezd s CK Trip směřoval opět do St. Martina am Tennengebirge a sliboval už dopředu krásné a pohodové poježdění. První den jsme se přesunuli busem do Rakouska a po ubytovaní v malebné horské vesničce osedlali naše oře a vyrazili vstříc novým zážitkům. Z celkového počtu 15 klientů, bylo hned 13 duševně krásných a zároveň pohledných žen. Začali jsme jak se patří nahoru do kopce, ale jen kousek a pak už sjíždělo dolů do údolí Lammertal, kde ještě někteří vystoupali nahoru k salaším Aualm, kde je vojenská střelnice, ale naštěstí nás nikoho netrefili, tak jsme mohli zajet ještě do vysoce romantického údolí Neubachtal, což některým děvčatům samo svlékalo raménka od podprsenek . . .

Více »

Od Alp k Dunaji

Téměř nová, sto jedenáct kilometrů dlouhá cyklostezka Traisentalradweg začíná v překrásném poutním Mariazellu v sedle Alp (868 m n. m.) a vede po rovině a z kopce kouzelnou krajinou lemovanou zprvu alpskými vrcholky, živými vesničkami, historickými městy a poli a vinohrady, obklopujícími soutok Traisen s Dunajem (187 m n. m.).

Více »