Hochkönig

skiamade.cz

• panorama Hochkönigu (2941m)
• dlouhé a široké svahy
• idylická atmosféra

Dlouholetý tajný tip CK TRIP udiví vzácnou kombinací kvality, pohody a nízké návštěvnosti. Nejmladší ze salcburských lyžařských houpaček spojuje pět údolí s poetickými obcemi Mühlbach, Dienten, Maria Alm pomocí moderních lanovek a dlouhých sjezdovek, vzdušnou čarou se jedná o vzdálenost 30 km!

Hochkönig, to je středisko s nádhernými panoramaty!

Tato oblast je známá pro své nádherná horská panoramata týčící se do nebes. Lyžařský region patří k nejkrásnějším regionům v Alpách. Čeká na Vás 34 lanovek a vleků a 150 km skvěle upravovaných sjezdovek. Na svazích můžete potkat celkem 142 sněhových děl.

Praktické informace pro lyžaře:

Nadmořská výška: 860 - 1.900 m.n.m.
počet sjezdovek: 150 km
51 km modrých
84 červených
15 km černých
přepravní zařízení: 9 sedaček, 6 kabin, 22 vleků
142 sněhových děl, 284 tyčových děl a 24 roleb 
sezóna: 28.11.2009 (ve skutečnosti 13.12.2009)- 11.4.2010
provozní doba lanovek : 8.30– 16:30

Audemars Piguet Replica Watches

Ski Amadé Hochkönig

 
Naproti nepřístupnému masívu Hochkönigu, který se táhne vysoko nad hranicí 2 500 mnm, se tyčí hřeben s pěti vrcholy, jež postupně klesají od Schneebergu (1921 mnm) ke Kollmannsecku, Wastl¬höhe, Gabühelu a opět se zvyšují na hranici 1900 mnm na vrcholu Abergu (1900). 
Více praktických lyžařských informací o Hochkönigu.

 

Ski Amadé Hochkönig

Regiony oblasti Hochkönig:

Maria Alm

- nachází se zde 2 snowparky

Dienten

- rodinné rekreační středisko, kde nepotřebujete auto. Vše je dosažitelné pěšky.

Mühlbach am Hochkönig

V oblasti Hochkönig můžete nechat stát Vaše auto na parkovišti a přepravovat se zdarma skibusy. Jezdí do Maria Alm, Aberg, Hintermoos, Hinterthal, Saalfelden, Dienten a Mühlbachu.

Naleznete tu i 4 snowparky. Pokud si troufáte, zkuste se zúčastnit poháru v snowboardovém stylu. Čeká na Vás výhra až 5000 EUR. Více na stránkách.

Pro turisty region připravil přes 85 km zimních turistických tras s možností zajištění průvodce. Na své si zde přijdou samozřejmě i běžkaři. Pro ně je tu k dispozici 40 km tras, nejvíce, celkem 30 km, se jich nachází v Maria Alm (Langlauffreak).

Vyzkoušet můžete i metanou nebo jízdu na saních tažených koňmi. Vaše děti jistě ocení sáňkařské dráhy v Mühlbachu, Dienten i v Maria Alm. A po lyžování se můžete uvolnit ve 2 krytých bazénech v Maria Alm - Sporthotel Alpenland a Hallenbad Marco Polo Club Alpina.

 

Zájezdy do této oblasti pořádá CK TRIP

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP? Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz  

Poradíme Vám s výběrem ubytování, zajistíme slevu na skipasy a kompletně Vás vybavíme na cestu. Ať si Vaši dovolenou můžete užít bez obav.

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

SKI AMADÉ S VLASTNÍ DOPRAVOU

Přijeďte na Štědrý den do Pensionu Heidi a užijte si nenucené atmosféry a výtečného lyžování na liduprázdných sjezdovkách v lyžařské oblasti Ski Amadé se 760 km sjezdovek na 1 skipas! Běžecké stopy vedou přímo u penzionu. Volné apartmány pro jednotlivce, rodiny i skupiny máme v prosinci:
Termín: 19.-26. 12. 2021
Ceny 790 Kč/os./noc, 590 Kč/os./noc na přistýlce
Poptávky zasílejte na info@ck-trip.cz

Více »

Zájezd = nejlepší dárek pod stromeček!

Nechcete trávit svůj volný čas v nákupních centrech? Věnujte svým blízkým jeden ze spousty zájezdů CK TRIP nebo dárkový poukaz a dopřejte jim tak nezapomenutelný zážitek.

Vánoční ULTRA FIRST MINUTE!

Při zakoupení zájezdu z katalogu CK TRIP LÉTO 2022, pořádaného CK TRIP, do 23. 12. 2021 získáte mimořádnou slevu 10%!

Více »