Webkamery

Přehled aktuálního počasí v jednotlivých střediscích Ski Amadé aktualizovaný každých 15 - 30 minut.

 • Vyberte si oblast a jednoduše se podívejte, zda svítí sluníčko, padá sníh nebo zda je na sjezdovce dostatečná sněhová pokrývka.

 • A pokud se Vám nějaká oblast zvláště zalíbí, objednejte si tu ubytování .

Vyberte oblast Amadé v levém sloupci pro zobrazení aktuální webkamery.

Pro naše lyžařské zájezdy vybíráme ta nejlepší střediska Alp i Dolomit

Milí příznivci lyžování a snowboardingu, zveme Vás do nejlepších lyžařských středisek Alp, ať již autobusem s naším odborným průvodcem, nebo s vlastní dopravou .

 • Ve snaze o naplnění Vašich představ o bezstarostné lyžařské dovolené naše služby neustále zkvalitňujeme a navíc nabízíme i zábavný program po lyžování. 

 • S CK TRIP si na své přijdou i nelyžaři, pokud s námi vyrazí na některý z romantických adventních zájezdů .

 • Lyžaře čeká nová nabídka zájezdu do tyrolského Serfaus - Fiss - Ladis , ale i novinky jednotlivých středisek, např. skvělé propojení lyžařských středisek Gitschberg a Jochtal (náš zájezd Dolomiti Safari ) nebo zpřístupnění nejdelší černé sjezdovky v Alpách díky nové kabinové lanovce na Goldeck (náš zájezd Korutanské skisafari ).

 • Vyrazte s námi na lyžích na oblíbená i nová místa v Alpách.


Letní program:

Jezdíte rádi na kole?

Poznejte s námi CYKLOSTEZKY v celé Evropě za doprovodu zkušeného průvodce a autobusu.

 • Rovinatá Podunajská cyklostezka a cyklostezka podél Innu jsou vhodnou variantou pro cyklisty pohodáře

 • Cyklostezka a bruslostezka Nisa-Odra nabízí možnost kombinovat kolo a brusle

 • Tauernská cyklostezka - to jsou majestátní Krimmelské vodopády a křišťálově čisté jezero v Zell am See

 • Drávská cyklostezka u jezera Misurina v Cortině

 • Enžská cyklostezka po zrušené železnici s tunely skrz zimní lyžařské středisko Ski Amadé

 • Cyklostezka podél jezer Solné komory, kolem Neziderského jezera, Balatonu nebo cyklostezka údolími Zillertálských Alp.


Projeďte si s námi na kole ta nejkrásnější místa Evropy.

Amade

Pěší turistika, turistika:

Pěší výlety umožňují bezprostřední vnímání přírody, prožívání doslova každého kroku, a to všemi smysly.

 • Nabízíme zájezdy, jejichž náplní jsou výlety za krásami horské přírody pro méně výkonné turisty i náročné vysokohorské akce, směřující na atraktivní vrcholy i do světa věčného ledu.

 • Novinkou jsou MYSTICKÉ CESTY , u nichž je pěší turistika horskou krajinou spíše prostředkem k nalezení cesty do svého nitra , nežli sportovním výkonem.

 • Nově, a sice v kombinaci s relaxací v alpských termálech , je koncipován turistický zájezd CK TRIP Taury & termály .

Další nabídka turistických zájezdů uvedených v této kapitole je pouze průřezem, kompletní nabídku pohodových týdnů v Alpách, vysokohorské turistiky, treků, poznávacích zájezdů s turistikou naleznete na www.acoolwatch.com.

Jde o zájezdy pořádané ve spolupráci s partnerskými CK. Každý účastník si musí být vědom svých fyzických a zdravotních možností. Podmínkou účasti je odpovídající výstroj a výzbroj.

          

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Podél Nisy od pramene k soutoku s Odrou

Pramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásPramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásu, která ji provází až po její soutok s Odrou.u, která ji provází až po její soutok s Odrou. Více ZDE

Více »

Po rovině napříč Alpami

Unikátní zážitek: Jedete téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek  Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček a na závěr i Salcburku. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP! Více ZDE

Více »

Lungau

Pohlazení pro vnímavé milovníky panenské přírody, korunované účastí na folklórních slavnostech. Lungau leží na jižní straně Alp mezi 1000 až 3000 m n. m. a chlubí se největším počtem slunečních dní v Rakousku. Hvězdicově z něj vybíhá 15 údolí, do nichž pronikneme po idylických silničkách a po cyklostezkách podél  potůčků bez významného stoupání. Zúčasníme se slavnosti Prangstangentragen (24.6.) - krojovaný průvod s tyčemi zdobenými 60 000 květinami, a slavnostního průvodu obra Samsona (15.8.). Idylu navštívených alpských údolí dokreslí příjemné pobytové místo, středověký Mauterndorf a hradem, hospůdkami a koupalištěm. Více ZDE

Více »