Webkamery

Přehled aktuálního počasí v jednotlivých střediscích Ski Amadé aktualizovaný každých 15 - 30 minut.

  • Vyberte si oblast a jednoduše se podívejte, zda svítí sluníčko, padá sníh nebo zda je na sjezdovce dostatečná sněhová pokrývka.

  • A pokud se Vám nějaká oblast zvláště zalíbí, objednejte si tu ubytování .

Vyberte oblast Amadé v levém sloupci pro zobrazení aktuální webkamery.

Pro naše lyžařské zájezdy vybíráme ta nejlepší střediska Alp i Dolomit

Milí příznivci lyžování a snowboardingu, zveme Vás do nejlepších lyžařských středisek Alp, ať již autobusem s naším odborným průvodcem, nebo s vlastní dopravou .

  • Ve snaze o naplnění Vašich představ o bezstarostné lyžařské dovolené naše služby neustále zkvalitňujeme a navíc nabízíme i zábavný program po lyžování. покрывало
  • Lyžaře čeká nová nabídka zájezdu do tyrolského Serfaus - Fiss - Ladis , ale i novinky jednotlivých středisek, např. skvělé propojení lyžařských středisek Gitschberg a Jochtal (náš zájezd Dolomiti Safari ) nebo zpřístupnění nejdelší černé sjezdovky v Alpách díky nové kabinové lanovce na Goldeck (náš zájezd Korutanské skisafari ).
  • Vyrazte s námi na lyžích na oblíbená i nová místa v Alpách.

Amade

Letní program

Jezdíte rádi na kole?

Poznejte s námi CYKLOSTEZKY v celé Evropě za doprovodu zkušeného průvodce a autobusu.

  • Tauernská cyklostezka - to jsou majestátní Krimmelské vodopády a křišťálově čisté jezero v Zell am See


Projeďte si s námi na kole ta nejkrásnější místa Evropy.

Amade

Pěší turistika, turistika

Pěší výlety umožňují bezprostřední vnímání přírody, prožívání doslova každého kroku, a to všemi smysly.

  • Nabízíme zájezdy, jejichž náplní jsou výlety za krásami horské přírody pro méně výkonné turisty i náročné vysokohorské akce, směřující na atraktivní vrcholy i do světa věčného ledu.

Další nabídka turistických zájezdů uvedených v této kapitole je pouze průřezem, kompletní nabídku pohodových týdnů v Alpách, vysokohorské turistiky, treků, poznávacích zájezdů s turistikou naleznete na www.ck-trip.cz.

Jde o zájezdy pořádané ve spolupráci s partnerskými CK. Každý účastník si musí být vědom svých fyzických a zdravotních možností. Podmínkou účasti je odpovídající výstroj a výzbroj.

            

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Rakouské Kolorádo & Amadé-bike

Na úpatí Nízkých a Vysokých Taur čekají cykloturisty nejen euforické říční cyklostezky, z nichž nejznámější jsou Tauernská a Enžská, ale také panenská zákoutí, do nichž pronikneme po panoramatických cestách bez náročných stoupání. Cykloturistiku nám zpříjemní občerstvení na četných horských salaších s nezapomenutelnými výhledy. Více ZDE

Více »

Pozvánka: Pohodové cyklotrasy v okolí St. Martina v Rakouském Kolorádu

Nejkrásnější cesty mezi Solnou komorou, Taurami a Dachsteinem
Svatých Martinů můžete v Rakousku navštívit hned několik a každý z nich vás osloví svou osobitou tváří. St. Martin am Tennengebirge v salcburské župě Pongau vám učaruje kontrastem rozkvetlých pastvin s kulisami vápencových masívů Tennengebirge a Salcburských Dolomit, jak místní nazývají Gosauský hřeben s Dachsteinem. Tato oblast má v sobě cosi vznešeného a nezkaženého masovým turismem, což potěší romantické cykloturisty obzvláště. Více ZDE

Více »

Básničky od dětiček ze zájezdu 27301

Děti měly za úkol napsat básničku, povídku, písničku, ....... libovolné délky s tím že by se v ním měli objevit následující slova: Beruška (autobus), Heidi (penzion), Dachstein, pstruh, luk (nebo lukostřelba) a výlet. Čtěte ZDE
Průvodce: Vojta Havlíček, pomocník: Jana Semenská

Více »

Kolem západního Dachsteinu, aneb jak jsem měl svůj harém

Další letošní zájezd s CK Trip směřoval opět do St. Martina am Tennengebirge a sliboval už dopředu krásné a pohodové poježdění. První den jsme se přesunuli busem do Rakouska a po ubytovaní v malebné horské vesničce osedlali naše oře a vyrazili vstříc novým zážitkům. Z celkového počtu 15 klientů, bylo hned 13 duševně krásných a zároveň pohledných žen. Začali jsme jak se patří nahoru do kopce, ale jen kousek a pak už sjíždělo dolů do údolí Lammertal, kde ještě někteří vystoupali nahoru k salaším Aualm, kde je vojenská střelnice, ale naštěstí nás nikoho netrefili, tak jsme mohli zajet ještě do vysoce romantického údolí Neubachtal, což některým děvčatům samo svlékalo raménka od podprsenek . . .

Více »

Od Alp k Dunaji

Téměř nová, sto jedenáct kilometrů dlouhá cyklostezka Traisentalradweg začíná v překrásném poutním Mariazellu v sedle Alp (868 m n. m.) a vede po rovině a z kopce kouzelnou krajinou lemovanou zprvu alpskými vrcholky, živými vesničkami, historickými městy a poli a vinohrady, obklopujícími soutok Traisen s Dunajem (187 m n. m.).

Více »