Oblast Dachstein-West

 1. Salcburský skanzen Großmain

- 60 originálních selských staveb z 5 století, půvabné zahrádky, poučné výstavy, replica corum golden bridge watches zvyky a tradice, velké dětské hřiště s ukázkami řemesel a ještě mnoho dalšího.
Na dálnici A1 - sjezd Wals. Otevřeno 1. dubna až 1. listopadu, v pondělí zavřeno. Více na muzeum světla.

amade.cz

2. Hrad Hohenwerfen

- užívejte si atmosféru středověkého hradu! Otevřeno od konce března do začátku listopadu od 9 hodin.

amade.cz

3. Výstava selského nábytku v Abtenau

- otevřeno od 9:00 do 17:00 hodin. Každý čtvrtek jsou předváděny ukázky uměleckých řemesel. Vstup zdarma.

amade.cz

4. Obrovský ledový svět ve Werfenu

- v největší ledové jeskyni světa zažijete to pravé osvěžení v horkých letních dnech! Lanovka Vás pohodlně vyveze až téměř ke vchodu do jeskyně.
Sjezd z dálnice Pfarrwerfen (A10).

amade.cz

5. Solné doly a Keltové u Dürrnbergu

- potopte se do tajemného světa pod zemí a sklouzněte se rychlou skluzavkou v srdci hory. Zkuste si jízdu na voru nad podzemním solným jezerem a až si návštěvu solných dolů dosytosti vychutnáte, navštivte ještě keltské muzeum v Halleinu. Sjezd z dálnice A10 Hallein.

6. Großglocknerská panoramatická silnice

- podnikněte vysněnou cestu po nejznámější panoramatické silnici v Evropě. Můžete se pokochat nádhernými výhledy na hory a led, husté lesy, kvetoucí louky a to vše v pohodlí Vašeho auta. Otevřeno od začátku května do začátku října.

amade.cz

7. Aquacentrum Blue Dome u Abersee mezi St. Gilgen a Stroblem

- Blue Dome je jedinečný zábavní tématický park, který osvětluje fenomén vody ze všech stran. S napětím, humorem, uvolněním a mnoha skvělými atrakcemi zde "prožijete" vodu tak, jako nikdy předtím.

8. terasovité koupaliště v Abtenau

- divoká řeka, rychloskluzavka a síť prolézaček jistě zabaví nejen Vaše děti! Je zde k dispozici i beach-bolleyball, stolní tenis a stolní fotbal. Otevřeno denně od 9:00 do 19:00 hodin.

amade.cz

9. vodní park v St. Longines replicahttp://replicawatchessale.uk.com/tag/replica-audemars-piguet-watches-uk/http://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=cartier-copies.htmlcheap replica watchesreplica watches ukhttp://replicawatchessale.uk.com/zenith-academy-george-favre-jacot-replica-watches-uk-with-fusee-and-chain-hands-on/http://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?page=Hublot-Replica-Watches.htmlhttp://www.safeplug.net/home2.phpswiss replica watcheshttp://www.childsplayadventureland.co.uk/test.php?p=Bell-Ross-Replica.htmlomega replica watchesomega replica Online Outlet, Cheap Replica Watches UK Store, Swiss Replica Watches Sale, Free UK Shipping!!
Martin

- vše je zde děláno s ohledem na přírodu - od biologické přípravy vody po biotopický charakter parku. Dokonalé sladění hor s vodním světem. Otevřeno denně od 9:00 do 19:00.
St. Martin´s Therme & Lodge byly vyznamenány prestižní cenou "World Travel Awards" jako nejlepší rakouský resort roku 2011.

První lodge ve střední Evropě

Objevte panenskou přírodu v UNESCO biosférické rezervaci Neziderské jezero, dopřejte si jedinečný kulinářský zážitek a relaxujte v léčivé vodě termálního pramene.

4* superior hotel se vzdušnými pokoji a kulinářskou restaurací, exkluzivním SPA Upper deck pro omezený počet hostů (vstup od 18 let), veřejný vodní a saunový svět s termální vodou a Kinder Club s mnoha atrakcemi. V kombinaci s ojedinělým naučně poznávacím doprovodným programem o přírodě a místních tradicích zažijete nezapomenutelnou dovolenou.

amade.cz

10. lesní koupaliště v Lungötz

- na ploše 2000 m2 nabízí spoustu atrakcí jako brouzdaliště pro neplavce s vlastním dětským bazénkem, dětské hřiště s travnatou pláží a prolézačkami.

amade.cz

11. Nejbližší krytý bazén je ve Vigaunu nebo Wagrainu.

amade.cz

12. letní bobová dráha

- vyzkoušejte jízdu na nejvzrušující, 1980 m dlouhé, bobové dráze v Evropě. Start na horní stanici lanovky Karkogel.

amade.cz

Zájezdy do této oblasti pořádá CK TRIP

Přejete si zajistit ubytování v Rakousku od CK TRIP? Své poptávky na ubytování zasílejte na info@ck-trip.cz

Poradíme Vám s výběrem ubytování a kompletně Vás vybavíme na cestu. Už si Vaši dovolenou můžete užít bez obav.

 

Nej z Amadé

Skimapa Amadé 

Tauernská cyklostezka 

 Zápisník

Podél Nisy od pramene k soutoku s Odrou

Pramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásPramen Nisy je obestřen zvláštní atmosférou, jakousi kombinací panenské tajemnosti a vzrušivé naděje. Zdejší žula dala Nise do „kolébky" zvláštní, drsnou krásu, která ji provází až po její soutok s Odrou.u, která ji provází až po její soutok s Odrou. Více ZDE

Více »

Po rovině napříč Alpami

Unikátní zážitek: Jedete téměř po rovině, po cyklostezce, kterou lemuje hradba Vysokých Taur a masívy Vápencových Alp. Stezka vede podél krásných řek  Saalach a Salzach, klikatí se mezi šťavnatými pastvinami, upravenými selskými usedlostmi, míjí úctyhodná vodní díla a nevynechává historická jádra městeček a na závěr i Salcburku. Ubytování na jednom místě nabízí ještě více pohody. Nejoblíbenější zájezd v historii CK TRIP! Více ZDE

Více »

Lungau

Pohlazení pro vnímavé milovníky panenské přírody, korunované účastí na folklórních slavnostech. Lungau leží na jižní straně Alp mezi 1000 až 3000 m n. m. a chlubí se největším počtem slunečních dní v Rakousku. Hvězdicově z něj vybíhá 15 údolí, do nichž pronikneme po idylických silničkách a po cyklostezkách podél  potůčků bez významného stoupání. Zúčasníme se slavnosti Prangstangentragen (24.6.) - krojovaný průvod s tyčemi zdobenými 60 000 květinami, a slavnostního průvodu obra Samsona (15.8.). Idylu navštívených alpských údolí dokreslí příjemné pobytové místo, středověký Mauterndorf a hradem, hospůdkami a koupalištěm. Více ZDE

Více »